Kaasav rahastusAita jalgpall koju!

Welco ühisrahastuskampaania 2023
Märkus: uuendame üldise progressi andmeid iga päeva lõpus!
60310

Oleme oma Raadi staadionikompleksi ehitanud juba pea viis aastat ning viimastel aastatel maailmas tärganud kriisid on meie staadioni valmimist pikalt edasi lükanud. Raadi jalgpallipargi rajamisele on aastate jooksul suure panusega kaasa aidanud mitmed ettevõtted ja partnerid ning väga tublisti on õla alla pannud Holm pank, kelle nime kannab staadion ka praegusel hetkel, kuid nii suure unistuse täitumiseks vajame viimase sammu tegemiseks heade inimeste abi – anna oma panus ja teeme üheskoos ühe suure ja vajaliku projekti lõpuni!

Loe rohkem

Tänaseks on staadionil sporditegevus täies hoos: noored jalgpallurid treenivad usinalt kunstmuruväljakul ja suvel on võimalik kõigil kasutada avalikku korvpalliplatsi. Kahjuks on ehitushinnad kasvanud märksa kiiremini ja kõrgemale kui esialgu karta oskasime. Nii on staadioni päris lõplikust valmimisest puudu veel viimane samm – tahame luua mugavad võimalused nii mängijatele kui pealtvaatajatele ja vajame tuge staadionihoone ja tribüüni valmis ehitamiseks.

Just seda viimast sammu loodame teha üheskoos heade inimestega, sest Raadi roheline jalgpallipark pole ainult ühe jalgpalliklubi koduks. Me soovime parandada kõikide tartlaste sportimisvõimalusi ja kinkida Eesti jalgpallile ühe ägeda ja erilise uue maamärgi – staadioni otse Eesti Rahva Muuseumi vastas. Lisaks on meie sooviks rajada üks keskkonnahoidlik ja looduskeskkonda sobiv spordirajatis.

Selle elluviimiseks vajame veel väikest pingutust ja Teie abi! Heida allpool pilk sellele, kuidas saaksid Tartu spordielu ja Eesti jalgpallielu parandamisele kaasa aidata! Kui Sul on võimalik, anna oma panus ning teeme ühe suure ja ägeda projekti meie kõigi hüvanguks lõpuni!

Vali summa kastidest

Vali endale jõukohane summa, millega soovid toetada Raadi rohelise jalgpallipargi tribüüni valmimist!


Samm 2/3: Toetaja andmed

    Lisa, kui soovid hiljem eraisikule või ettevõttele tulumaksusoodustust taotleda.


    Samm 3: maksmine

    Sinu poolt valitud toetussumma: 0
    Maksa pangalingiga või krediitkaardiga.