Jalgpalliklubi Welco MTÜAnnetamise tingimused

Üldtingimused

MTÜ-le Jalgpalliklubi Welco (edaspidi Klubi) tehtud annetusi kasutame sihtotstarbeliselt Holm Jalgpallipargi ja seal asuva tribüünihoone ehitustegevuste lõpetamiseks. 

Annetusi saab vormistada ka oma internetipangas ja pangakontoris, kuid siinne annetuskeskkond teeb selle kiiremaks ja mugavamaks.

Ühekordse annetuse tegemisel siinses annetuskeskkonnas suunatakse Sind meie lepingupartneri Montonio.ee vahendusel Sinu poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab su aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

Annetuse tegemiseks vajuta oma internetipanga logol. Pärast sisselogimist saad eeltäidetud välju kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta. Annetuse valuutaks on euro.

Annetuskeskkonnas valitavate maksete suuruseks on 25, 50, 150, 500 ja 1000 eurot. Lisaks kindlaksmääratud summadele on võimalik annetada endale meelepärane summa, sisestades selle lahtrisse “vaba summa”.

Igale maksele on kinnitatud ka vastav auhinnapakett:

  • 25 eurotAitäh, et ulatad oma Abikäe! Tänutäheks kantakse sinu nimi staadioni Wall of Fame’ile ehk Kuulsuste seinale
  • 50 eurot – Oled tõeline Jalkafänn ning lisaks nimele Wall of Fame’il ehk Kuulsuste seinal saad sa ka hooajapileti Welco esindusvõistkonna kodumängudele. Saad aasta jooksul sellel ägedal staadionil jalkale kaasa elada!
  • 150 eurot – Annetades sellise summa, saavutad koheselt Vutilegendi staatuse ning lisaks oma nimele Wall of Fame’l ning hooajapiletile Welco esindusmeeskonna kodumängudele saad sa ka oma nimeplaadiga tänavakivi staadioni Walk of Fame’il ehk Kuulsuste alleel, mis juhatab kõik mängijad, külalised ja fännid tribüünile!
  • 500 eurot – Täname Sind, Kuldingel! Sinu abiga näeb staadion kevadel välja lihtsalt imeline – kõigil inglitel on omanimeline kirsipuu, mis ääristab ja kaunistab staadionit ja pakub silmailu kõigile külalistele. Lisaks saad sa muidugi ka nime Wall of Fame’le ning hooajapileti Welco esindusmeeskonna kodumängudele!
  • 1500 eurot – Sina oledki see salapärane Tartu Vaim – tõeline patrioot ja kohaliku elu edendaja, kes seisab hea selle eest, et meie elukeskkond muutuks paremaks ja ägedamaks. Lisaks kirsipuule täname me suurt abistajat eksklusiivse Welco klubimeenega – raamitud Welco  ametliku jalgpallisärgiga, mille saad oma koju või kontorisse seinale riputada!

MTÜ Jalgpalliklubi Welco on kantud tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. See tähendab, et eraisik saab annetuselt tulumaksu tagasi taotleda. Selleks tuleb annetust tehes sisestada vajalikesse lahtritesse oma isikukood ja nimi. Annetaja isikukoodi ja annetuse summa edastame maksu- ja tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Ettevõtte jaoks on tulumaksusoodustusega annetus, mis moodustab kuni 10% eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist – vastavalt ettevõtja enda valikule. Ka juriidiliste isikute annetuste kohta edastame andmed maksu- ja tolliametile järgmise majandusaasta alguses.

Annetusi üldjuhul tagasi küsida ei ole võimalik, kuid põhjendatud juhtumite puhul (näiteks inimlik eksimus) korral palume sellest teada anda aadressile info@jkwelco.ee.