Kodulehe tegijaArt Media Agency

Usume, et kodulehe tegemine on edukalt võimalik teha nii, et see ei ole kallis, toob tulemuse ja on väga oskuslikult programmeeritud ja disainitud. Kodulehe puhul on oluline, et ta tooks sulle päringuid ja müüks. Kõik muu on eelistuste ja maitse küsimus. Keskendume kodulehtede tegemise juures külastaja veenmisele, kujundame külastaja arvamuse kasutades selleks mõjuplokke. Oleme leidnud viisi kuidas veebilehe tegemine muutub protsessiks, kus külalise mõjutamine ekraani kaudu osutub võimalikuks.

Hästi optimeeritud ning kavalalt kujundatud kodulehe loomine teeb turundusele teene, suunab külastaja käitumist ja mõjutab ta arvamust sinust. Läbimõeldud veenmistehnika suurendab oluliselt sinu tulevase kodulehe müüginumbreid.

Üllar Tamm - Art Media Agency
Üllar Tamm – Art Media Agency
üle 671 tehtud kodulehe
5 tärni hinnangud googles
20 aastat kogemusi ja oskusteavet
4 inimest valmistab ühte kodulehte
Üllar Tamm
Üllar Tamm
20 aastat teinud kodulehti

Üllar omab kodulehtede tegemisel üle 20 aasta kogemusi. Rakendades teadmisi kodulehe tegemisest, optimeerimisest. SEO-st, digiturundusest ja psühholoogilistest mõjufaktoritest ammutab ideid ja annab praktilisi nõuandeid klientidele, kuidas paremaid tulemusi saavutada.

Kui Üllariga sama laua taha istuda ja juttu rääkida on keeruline sealt ära tulla ilma, et tahaks teda kaasata oma kodulehe valmistamise protsessi.

Eelised9 asja, mida saad Art Media Agency poolt kodulehe tellides

Saa keskmise hinnaga kõrgklassi tulemus

Oleme turu keskmise hinnatasemega kodulehe tegija. Kui Googlest otsides jõudsite meie juurde, siis ilmselt oleme mitmete pakkujatega võrreldes natuke kallimad, aga tuntud agentuuridega võrreldes oleme pigem soodsad. Meie eelis ei seisne mitte odavas kodulehe tegemise hinnas, vaid selles, et pingutame, et sulle tuua tulemus.

Väga soodsa hinnaga pakutavate kodulehtede tegemisel ei pöörata tähelepanu turundusele ja otsesele tulemuslikkusele. Samas liiga põhjaliku kaardistamise ja eeltöö puhul muutub kodulehe valmistamise hind liiga kalliks.

Meie paikneme täpselt nende lähenemiste vahepeal, kus mõistliku hinna eest saate rohkem väärtust. Keskendume olulisele. Väärtuseks on turunduslik lähenemine, koos veenmispõhise lähenemisega ning sealjuures me ei kuluta aega juba ammu kinnitust leidnud lähenemiste arutelule.

  • Kasutame veenmispõhist lähenemist, mis veenab külastajat sinult ostma. Keskendume kodulehe valmistamisel elementidele, mis psühholoohiliselt mõjutavad inimese käitumsit ja aitavad sinu müügile kaasa
  • Koduleht tehakse turunduslikult toimiv. Kaastakse väärtuspakkumised, turunduslik modulaarne ülesehitus, tegevusele kutsungid jms.
  • Positiivne klientide tagasiside. Googles 5 tärni hinnangud. Oleme klientide poolt hinnatud kodulehe tegija. Enamus meie kliente on tulemusega väga rahul.
  • Kiire valmimine. Kliendid on kiitnud meie kiiret valmimisaega võrreldes teistega.
  • Otsimootorile optimeeritud. Valmistatud kodulehed on otsimootoritele optimeeritud. Anname tasuta kaasa õpetusi, kuidas saada hea tulemus.
  • Nutiseadme sõbralik. Koduleht optimeeritud nii tahvelarvutite kui moiiblsete seadmete peale.
  • Lihtsamini hallatav kui tavaline WordPressi leht. Lihtsustame WordPressi halduspaneeli kasutajamugavlikumaks kasutamiseks.
  • Unikaalne disain. Teeme nullist unikaalse disaini. Ei kasuta alustemplate.
  • Turu keskmise hinnaga premium klassi koduleht. Meie hinnaklass on keskmises hinnaklassis, kuid selle raha eest saab premium klassi kodulehe.