Raadi rohelist jalgpalliparki ehitab Tartu kohalik ettevõte Eviko AS! Meil on tõesti hea meel jõuda oma partnerite tutvustamisega peatöövõtjani – kogu staadioni rajamise protsessi koordineerib ja juhib Eviko! Juba 1991. aastal loodud ettevõte on juhtinud mitmeid projekte nii Tartus, Eestis kui ka kaugemal.

Eviko suudab läbi viia nii müüritööd, betoonitööd, mullatööd, montaažitööd, plaatimistööd, krohvimistööd, maalritööd ja puusepatööd. Samas on firmal ka tegus projekteerimismeeskond, kes on aidanud Welco staadionihoone ehitusprojekti viimistleda. Kõige enam – nagu ka meie jalgpallistaadioni juures – on Eviko tuntud aga peatöövõtjana.

Staadioni projektijuht Mart Raamat ei ole tänuga kitsi: „Ilma Eviko abita poleks me suutnud selle ehitusprotsessiga pihta hakata – nende tugi on tõesti kulla hinnaga. Super, et nad keerulist ja mitmes mõttes tavapärasest ehitusprotsessist erinevat projekti on edukalt juhtinud ja juhtimas.“

„Eviko on alati tähtsaks pidanud Tartu kohaliku kogukonna ja spordi toetamist,“ sõnas Welco kodustaadioni rajamist juhtiv projektijuht Kristjan Sepp. „Hea, et saame olla nõu ja jõuga abiks sellise märgilise staadioni rajamisel,“ lisas Sepp.

Welcol on tõsiselt hea meel, et Eviko meile kõige tähtsamal hetkel ja kriitilisemas küsimuses õla alla pani. Koos ehitama ühe kõige vingema staadioni, mis siin- ja sealpool Liivimaad nähtud!