Meie kodu ehitamine on vaikselt aga kindlalt suve lõpus edasi liikunud. Järgmise etapina tahame talveks jõuda selleni, et talvel oleks võimalik mõnusalt soojas ka riideid vahetada. Kuna soovime hoone juures võimalikult palju kasutada puitu, kui kohalikku taastuvat ehitusmaterjali, siis aitas hoone karkassi kandvad puitprussid meile tarnida Vara Saeveski.

Woodwell grupi juhatuse esimees Tiit Nilson sõnas, et Welcole tuldi hea meelega appi, sest staadioniprojekti lugu kõnetas ettevõtet. “Oleme ise suured puidufännid ja seetõttu on väga tervitatav, et puitu kui süsinikku siduvat ja taastuvat kodumaist ehitusmaterjali kasutatakse sellise projekti juures.” Ta märkis, et tervislikud eluviisid on tähtsad – et lapsed jõuaksid ja isad jääksid spordi juurde. “Ja mis siin salata – eks ilusti küsiti ka abi,” võttis Nilson muheledes sponsorprojekti kokku.

Welcol on igal juhul tõsiselt hea meel, et Vara – kus puidutööstuse ajalugu ulatub juba rohkem kui sajandi taha – ettevõte tuli klubile appi. Lisaks oleme vaat et rõõmsamadki, et lisaks kvaliteetsetele prussidele on Varalt jõudnud meie noortesüsteemi WJK Santose ridadesse viimasel ajal pea terve jalgpallivõistkonna jagu noori pallivõlureid. Loodame, et juba õige pea saavad poisid mänguks valmistuda oma kodukoha ettevõtte abil kerkinud staadionihoones.

Aitäh Vara Saeveskile! FORZA!