Meil on hea meel tutvustada staadioniprojekti teist partnerit ehk ettevõtet Prysmian Group Baltics!

Maailma suurimasse kaablitootmiskontserni Prysmian Group kuuluv ettevõte esindab kaubamärke Prysmian, Draka, General Cables. Nende poolt on meile võimaldatud kaablid, mida kasutame Raadi rohelise jalgpallipargi elektrilahendustes. Prysmiani Group Baltics turundusjuht Kadri Armas selgitas, et Raadi jalgpallipargi valmimise põhimõtted ja eesmärgivad ühtivad nende ettevõtte põhimõtetega.

„Tegu on väga sümpaatse projektiga, mille rohelised eesmärgid ja sellisele lähenemisele tähelepanu tõmbamine on kooskõlas meie põhimõtetega,” rääkis Armas. Ta lisas, et keskkonnasääst on grupile väga oluline valdkond. „Püüame oma tegemistes olla võimalikult säästlikud – meie toodang valmib juba aastaid 100% rohelisest energiast, kasutame võimalikult keskkonnasõbralikke materjale nii toodetes kui ka pakendites ning pöörame tähelepanu pakendite ringlemisele. Arenguvõimalusi otsime igapäevaselt,” sõnas ta.

Armas rõhutas, et keskkonnasääst on oluline tervele kontsernile: „Prysmian Groupil on suured eesmärgid keskkonna säästmise suunal – seame kahtluse alla status quo ja toetame oma toodanguga rohelisele energiale üleminekut. Maailma suurima kaablitootjana on meil kindlasti selleks ka jõudlust.”Prysmian Group Balticsi tegemistest saab aimu nende kodulehe kaudu: baltics.prysmiangroup.com. Welcol on äärmiselt hea meel, et Prysmian Group Baltics Raadi rohelise jalgpallipargi valmimisele kaasa aitab!

Üheskoos teeme oma staadioni valmis!