Welco kodu võtab juba ilmet – ägeda ja erilise arhitektuurilahendusega tribüünihoone fassaadi ehitamisel paneb meile õla alla kohalik ehitusfirma Avalast!

Ettevõtte tegevjuht – ka elektrikute särgis tegusid teinud Martin Haljak – sõnas, et hea meelega tuldi sellisele projektile appi. “Olen ka ise Welco särgis mänginud ja tean, et klubi tähendab inimestele palju. Sportlikud ja tervislikud eluviisid on meile tähtsad ning tõsiselt hea meel on, et nii noored kui vanad Tartu jalgpalliharrastajad saavad sellise ägeda staadioni juurde!”

Welco särgis kokku 6 väravat kõmmutanud Haljak märkis samuti, et hoone atraktiivne välimus lisas kindlasti soovi projektis kaasa lüüa. “Loomulikult on äge, et saame sellise ilusa hoone ehitamisel abiks olla – tore, et ka sellele mõeldakse,” sõnas Haljak.

Staadioni projektijuht Mart Raamat sõnas, et koostöö Avalastiga on heaks näiteks, kuidas Welco kogukond kokku hoiab. “Kui oled korra Welco särki seljas kandnud, siis jääb see sulle alatiseks lähedaseks,” oli Raamat rõõmus. “Kogu koostöö sujub suurepäraselt ja tulemus on veel parem, kui oleks julgenud oodata!”

Avalast OÜ aitab igasuguste ehitustööde puhul – vaata www.avalast.ee täpsemalt. Jääd kindlasti rahule – Welco garantii!