Eelmisel nädalal – just enne suuremate sügisvihmade tulekut – sai meie kodus valmis järjekordne märgiline osa. Saime katuse alla!

Selle töö juures aitas meid nõu, jõu ja väga kiire ning professionaalse paigaldusega OÜ Evari Ehitus, kes ongi keskendunud just lamekatuste ehitamisele, renoveerimisele, rekonstrueerimisele, remontimisele ja parandamisele.

Evari juhatuse liige ja ehitusjuht Rain Kala sõnas, et Welco staadioniprojektis löödi hea meelega kaasa. “Oleme spordilembeline ettevõte, kelle jaoks on tähtis, et meie kodulinnas oleks palju terveid ja tublisid noori ning vanemaid inimesi. Tore, et saime sellise vägeva projekti rajamisele oma õla alla panna,” sõnas Kala.

Welco nõukogu esimees Mart Raamat märkis, et koostöö oli kiire, professionaalne, sõbralik ja äärmiselt viljakas. “Kohe esimesest hetkest, kui Evariga katuse rajamisest rääkisime saime väga asjakohast nõu. Katuse rajamise protsess oli kiire ja tulemus igal juhul väga hea.” Welco fännirühmituse esindajana testis Raamat ära ka tulevase fännisektori asukoha. “Julgen öelda, et Welco fännid on tänu Evarile kaitstud taevast sadava vihma, lume ja pussnugade eest. Kui aga tribüünid rahvast täis on ja kõik täiega kaasa elavad, siis seda peame alles testima, et kas siis ka katus tribüünile peale jääb,” märkis Raamat.

Igal juhul… Suured tänud Evarile ja varsti juba laulame selle katusealuse täis!